Авторська програма корекції фігури «Струнке тіло»

Авторська програма корекції фігури «Струнке тіло»

Програма розроблена з метою вирішення завдання корекції фігури для жінок, які хочуть зустріти весну в ідеальній формі, придбати відмінну зовнішність — скинути зайву вагу, зменшити об’єми тіла в необхідних і проблемних зонах, значно зменшити прояв целюліту, завдяки вираженому збільшенню м’язового тонусу, поліпшити пропорції тіла.

Універсальна авторська методика корекції фігури гармонійно поєднує в собі фізичний тренінг, елементи йоги, східного танцю (для опрацювання м’язів живота і стегон), стретчинга (розтяжки м’язів і еластичність сухожиль), елементи гімнастики і фіт-пресс, а найголовніше масажну SPA — технологію з використанням антицеллютної олії і зігріваючого крему для ефективнішого результату, застосовується обгортання.

Програма має великі і гарантовані показники корекції фігури серед інших SPA — процедур на сьогодні. Це сучасна концепція моделювання фігури в умовах спортивного клубу. Методика увібрала в себе найефективніші професійні програми тренування тіла в проблемних зонах, SPA — технології діють на підшкірну жирову клітковину. Поєднання грамотної дії на проблемну зону статистичних і динамічних вправ, спеціальної авторської масажної техніки і SPA технології призводить до колосального посилення загального ефекту від заняття.

Певні масажні прийоми, що поєднуються з фізичним навантаженням і диханням, впливають на ПЖК (підшкірно жирову клітину), сприяють її зменшенню за рахунок виведення надмірної рідини з організму і посилення кровообігу, стимулють вивільнення жиру з клітин. Універсальна авторська програма «Струнке тіло» є специфічною формою тренування м’язів, поліпшення пластичних і енергетичних процесів в них.

Регулярне відвідування занять з програми «Струнке тіло» допомагає отримати спортивний рельєф, усунути накопичення зайвої ваги, а також позбавитися від проблем емоційного характеру.

спортивний клуб олімп полтава, фітнес клуб

Презентація унікальної авторської програми «Струнке тіло» (SPA-процедура і фітнес вправи) відбудеться 14 березня в 11:00 і 17:30

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up