Загальний опис групових програм

Танцювальні класи

Step-Zumba – танцювальний клас з використанням step-платформ. Покращує витривалість і координацію рухів. Тривалість 50 хв.

Step – урок степ-аеробіки впливає на тіло комплексно, при цьому делікатно корегує форму ніг, розвиваючи потрібну групу м’язів. Зміцнюється дихальна, серцево-судинна, нервова системи. Нормалізується артеріальний тиск і діяльність вестибулярного апарату. Тривалість 50 хв.

Pole Dance – це коктейль з танцю, акробатики та акторської майстерності. У ролі партнера в такому танці виступає пілон (жердина). Pole Dance є синтезом грації та гнучкості, розтяжки, сили і витривалості. Саме Pole Dance допоможе Вам увійти в гармонію зі своїм тілом, навчить красиво рухатися біля пілона, приковуючи до себе захоплені погляди оточуючих. Цей напрямок вже знайшов величезну популярність і інтерес до нього лише зростає з кожним днем. Вже зараз існує кілька всесвітньо визнаних чемпіонатів, які збирають кращих спортсменок-танцівниць зі всіх куточків земної кулі і в недалекому майбутньому планується ввести Pole Dance в програму Олімпійських Ігор. Тривалість 50 хв.

Latina-Mix – сольний напрямок латиноамериканських танців без партнера. Це компактна версія латиноамериканської програми бальних танців, адаптована під сучасні тенденції танцювальної моди: самба, румба, джайв, сальса. Ви навчитесь гармонійно рухатися, досконало володіти своїм тілом. Тривалість 50 хв.

Port De Bras (з французької – рух рук і тіла) — це техніки танцювальних па для розвитку сили, гнучкості, схуднення і зняття стресу. Тренування об’єднує елементи йоги, хореографії, пілатесу. Тривалість 50 хв.

AeroDanceтанцювальний вид аеробіки з використанням стилізованої хореографії різних напрямків танцю. Тривалість 50 хв.

Силові класи

Важка атлетика – швидкісно-силовий вид тренування. В основі заняття вправи з підняття штанги над головою (ривок і поштовх класичний) – розвиває силу, гнучкість, швидкість та витривалість. Тривалість 60 хв.

Super Body – силове тренування, направлене на зміцнення всіх груп м’язів з використанням гантелей, м’ячів, боді-барів. Тренування підвищує витривалість і силу. Тривалість 50 хв.

TRX – комплекс вправ на функціональних петлях з вагою власного тіла на розтягування і розслаблення. В результаті вдосконалюється все тіло, м’язи приводяться в тонус, укріплюється хребет, поліпшується постава. Тривалість 50 хв.

Fit-Press – силовий клас для тренування м’язів черевного преса. Тривалість 30 хв.

ABT+Press – це тренування м’язів преса, ніг, сідниць і попереку. Ефективне заняття для зміцнення черевного пресу та створення круглих сідниць. Для тренування використовують еспандер та гантелі. Тривалість 50 хв.

Upper Body – це силовий клас аеробіки, спрямований на розвиток м’язів верхньої частини тіла. В даному комплексі підібрані вправи для м’язів живота, спини, рук, грудних м’язів. Тривалість 50 хв.

Pump – силове тренування всіх видів м’язових груп . Проводиться з використанням штанги з регульованою вагою. Тренування сприяє покращенню рельєфу тіла. Тривалість 50 хв.

Класи змішаного типу

Step-Classic – програма, яка поєднує аеробні та силові вправи на step-платформі під енергійну музику. В результаті тренувань м’язи ніг стають більш рельєфними, покращується координація рухів, зміцнюється серцево-судинна система, збільшується витривалість всього організму. Тривалість 50 хв.

Circular training – кругове тренування, більш ефективне у боротьбі із зайвою вагою. Окрім цього, вона впливає на м’язи  всього тіла і приводить їх в тонус. Тривалість 50 хв.

Cycle – тренування на велотренажері, яке імітує велогонку в різних положеннях і з різною інтенсивністю. Розвиває витривалість, зміцнює серцево-судинну систему. Тривалість 35 хв.

Mega Cycle – велотренування високої інтенсивності. Тривалість 50 хв.

Fit-Ball – клас з використанням гімнастичних м’ячів. Вправи виконуються з чергуванням аеробного та силового навантаження. Низька ударність, проста координація і помірна інтенсивність. Тривалість 50 хв.

CrossFit – кругове тренування високої інтенсивності з постійною зміною вправ за мінімальний проміжок часу, які включають в себе елементи важкої та легкої атлетики, бодібілдингу, пауерліфтингу, класичної гімнастики, гирьового спорту. Тривалість 50 хв.

Combat – високоінтенсивне тренування, в основі якого техніки бойових мистецтв (тайський бокс, карате, айкідо, бокс, ушу). Інтенсивно зміцнює серцево-судинну систему, покращує баланс, координацію, гнучкість, швидкісно-силові показники. Тривалість 50 хв.

Програми “Розумне тіло”

Hatha Yoga – психофізіологічна практика, що основана на давніх індійських традиціях. Метою заняття є гармонізація душі та тіла. Розвиває гнучкість, рівновагу та вміння відчувати власне тіло. Тривалість 80 хв.

Healthy back – профілактичне заняття, спрямоване на корекцію постави та профілактику захворювань хребта. М’яке навантаження у поєднанні з силовим стретчингом створює навколо хребта міцний м’язовий корсет. У результаті Ваше тіло стане симетричним, а постава – королівською. Тривалість 50 хв.

Pilates – реабілітаційна програма, яка навчає відчувати власне тіло, допомагає покращити гнучкість, координацію рухів та зміцнити м’язи всього тіла. Тривалість 50 хв.

Special group – заняття з елементами кінезотерапії, пілатесу, стретчингу, дихальних вправ. Поліпшує стан опорно-рухового апарату, систем дихання та кровообігу, підвищує еластичність м’язів, рухливість суглобів, поліпшує загальне самопочуття. Тривалість 50 хв.

Wellness gym – заняття, яке включає в себе дихальні вправи Стрельникової та фізичні вправи ЛФК. Покращує стан дихальної, нервової, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату. Тривалість 50 хв.

Balance – тренування, яке поєднує базові елементи йоги, пілатесу, тай-чи. Контроль за диханням, концентрація, гнучкість та силові вправи створюють цілісну тренувальну систему, яка приводить тіло, розум та свідомість до стану рівноваги та гармонії. Тривалість 50 хв.

спортивний клуб олімп полтава, фітнес клуб

10 thoughts on “Загальний опис групових програм

  • Доброго дня! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону. Консультант Вам передзвонить.

  • Добрый день!С 16 лет.Оставьте пожалуйста свой номер телефона,я Вам перезвоню и расскажу все более детально))

  • Здравствуйте))утренняя карта 6 месяцев – 2850 грн. У нас действует новогодняя акция. За подробностями обращайтесь на рецепцию клуба или по тел. 0997772327

 • Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, какая сейчас цена карты на 3 месяца и какие групповые программы подходят при проблемах со спиной и болях в мышцах, что будет не во вред, а в пользу ? Спасибо

  • Здравствуйте))Цена карт на 3 месяца: полная – 1650 грн (но до конца месяца действует скидка 10 %, цена 1485 грн); утренняя – 1300 грн (акционная цена (-10%) – 1170 грн). На счет занятий, Вам лше проконсультироваться с врачем или непосредственно с тренерами групповых занятий (рассказать все подробно). Возможно Вам более подойдут не интенсивные тренеровки, все зависит от конкретной ситуации))

 • Добрый день! напишите пожалуйста по каким дням и в котором часу работает “Сайкл” и как на него пойти, нужно записываться?

  • Добрый день! Для посещения “сайклов” Вам необходимо преобрести клубную карту или оплатить разовые посещения. Расписание “сайклов” пн на 13.00 и 18.00;
   ср на 19.00; вс на 12.00 и 13.00 идут занятия. И именно на “сайклы” надо записываться предворительно, утром в желаемый для посещения день Вы звоните в клуб и записываетесь (указываете время и фамилию)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up