Загальний опис групових програм

Танцювальні класи

Sh’bam — це динамічне заняття, засноване на поєднанні аеробного та силового навантаження з танцювальними елементами. Дозволяє спалити зайві калорії, зміцнити серцево-судинну систему, поліпшити координацію рухів, випрямити поставу. Тривалість 50 хв.

Step — урок степ-аеробіки впливає на тіло комплексно, при цьому делікатно корегує форму ніг, розвиваючи потрібну групу м’язів. Зміцнюється дихальна, серцево-судинна, нервова системи. Нормалізується артеріальний тиск і діяльність вестибулярного апарату. Тривалість 50 хв.

Pole Dance — це коктейль з танцю, акробатики та акторської майстерності. У ролі партнера в такому танці виступає пілон (жердина). Pole Dance є синтезом грації та гнучкості, розтяжки, сили і витривалості. Саме Pole Dance допоможе Вам увійти в гармонію зі своїм тілом, навчить красиво рухатися біля пілона, приковуючи до себе захоплені погляди оточуючих. Цей напрямок вже знайшов величезну популярність і інтерес до нього лише зростає з кожним днем. Вже зараз існує кілька всесвітньо визнаних чемпіонатів, які збирають кращих спортсменок-танцівниць зі всіх куточків земної кулі і в недалекому майбутньому планується ввести Pole Dance в програму Олімпійських Ігор. Тривалість 50 хв.

Strip Dance — класи аеробіки у стилі еротичного танцю, спрямовані на розвиток гнучкості і пластики рухів. Це перший крок для поліпшення свого психологічного самопочуття і усвідомлення своєї привабливості. Рекомендується для будь-якого рівня підготовки. Тривалість 50 хв.

Port de bras (Пор де бра) — це напрямок фітнесу, який, крім власне фітнесу, містить елементи хореографії. Напрямок з’явився відносно недавно, проте вже входить у число найбільш багатообіцяючих. Автором методики є хореограф Володимир Снєжик. Уже з назви цього різновиду фітнесу стає зрозуміло, що Пор де бра (хореографічний термін, в перекладі з французької означає «рух рук і тіла») навчає мистецтву рухатися плавно і гармонійно. Тривалість 50 хв.

Body-ballet — це полегшена хореографія, що складається з вивчення основ, перш за все, саме класичної хореографії, тому багато часу і уваги приділяється роботі біля верстата. Звичайно, це дещо адаптований варіант верстата, що не втрачає при цьому своєї краси. Система рухів, покликана зробити тіло дисциплінованим, рухливим і прекрасним. Витончена програма боді-балету допоможе позбутися від надлишків жиру, зробити сідниці, ікри і стегна пружними і сильними. Основа боді-балету — спрощені балетні вправи на розтягування м’язів. Вони розвивають гнучкість суглобів і хребта. А головний плюс цього виду фітнесу, на думку фахівців, — можливість навчитися мистецтву володіння власним тілом. Неймовірна граціозність рухів, що захоплює дух, нікого не залишить байдужим! Тривалість 50 хв.

Силові класи

Body Combat — це аеробне тренування, яке призведе ваше тіло в форму у рекордно короткі терміни. Програма розроблена на основі таких видів єдиноборств як карате, кікбоксинг, тай-бо і таеквондо. Неперевершене сполучення вправ з бойових мистецтв робить заняття ефективним не тільки для схуднення, але і для розвитку вашої гнучкості, спритності і координації. Ви поліпшите поставу, зміцните Ваші м’язи, позбудетеся від зайвої ваги і целюліту. Тривалість 50 хв.

FitBreak- це фізичний тренінг (силовий чи аеробний), що виконується за циклічною схемою і має на увазі опрацювання відразу всіх м’язів тіла, мінімальний відпочинок між вправами і виконання відразу декількох циклів ( «кіл») вправ за одне заняття. Тривалість 50 хв.

Тae-bo — це фітнес-програма, яка грунтується на рухах з таеквондо, боксу, карате, доповнених кроками з аеробіки та силовими вправами. Іншими словами, tae-bo поєднує в собі практику східних єдиноборств і аеробіки. Тривалість 50 хв.

TRX — тренажер для функціонального тренування, що дозволяє опрацювати всі групи м’язів. Тривалість 50 хв.

Functional training — даний тип тренінгу дозволяє розвинути всі п’ять фізичних якостей людини — витривалість, гнучкість, координацію, спритність і м’язову силу. В результаті тренувань Ви у повному сенсі знаходите нове, більш фізично та функціонально досконале тіло. Тривалість 50 хв.

Intensiv — універсальна програма, спрямована на тренування серцево-судинної і дихальної систем, з одночасним розвитком сили і витривалості. Як результат — подвійний ефект тренування. Тривалість 50 хв.

Interval training (інтервальне тренування) — складається з чергування аеробного та силового навантаження. Кожен інтервал триває близько 10 хв. Зміцнення усіх м’язових груп, зміцнення серцево-судинної системи, спалювання калорій. Тривалість 50 хв.

Super Body — силове тренування, спрямоване на опрацювання всіх основних груп м’язів з використанням гантелей, м’ячів, боді-барів. Даний клас покращує м’язову витривалість і силу. Тривалість 50 хв.

Upper body — тренування спрямоване на м’язи плечового пояса і рук, м’язи преса і спини. Вправи upper body розвивають м’язову силу, покращують кровообіг у тканинах. Тривалість 30 хв.

ABT — (abdominal, bams, thigs) — силовий урок для тренування нижньої частини тіла (стегон, сідниць), а також м’язів черевного преса. Ефективно коригуються проблемні зони. Тривалість 30 хв.

Fit-Press — силовий клас для тренування м’язів черевного преса. Тривалість 30 хв.

Stretch — комплекс вправ на розтягування і розслаблення. Розвиває гнучкість і еластичність зв’язок і м’язів. Навантаження низької інтенсивності. Тривалість від 30 хв.

Body Sculpt — це силовий комплекс в який включені вправи, що забезпечують найбільш ефективне силове тренування на всі групи м’язів, вправи в ньому дають максимальний вплив на м’язи плечового пояса, живота, сідниці, стегна, груди, спину. Тривалість 50 хв.

Power training – силове тренування на всі групи м’язів. Тут задіяні м’язи рук, ніг, спини, грудей і преса – усі вони працюють повністю. Урок стандартно починається з навантаження на великі групи м’язів (ноги, спину, груди) і потім вже вправи переходять на більш дрібні м’язи – плечі, руки. Навантаження тут не дуже сильне і воно розподілене на усі групи м’язів.

Класи змішаного типу

Fit-Ball — клас з використанням гімнастичних м’ячів, характеризується чергуванням аеробного та силового навантаження. Низька ударність, проста координація і помірна інтенсивність. Тривалість 50 хв.

Fit-Mix — комплекс вправ тренування включає в себе елементи аеробіки, пілатесу, йоги, а також повноцінні силові тренування, як з використанням допоміжного обладнання, так і без нього. Тривалість 50 хв.

CrossFit — Кроссфіт-тренування відрізняються високою інтенсивністю, постійною зміною вправ і включають у себе елементи: важкої і легкої, атлетики, бодібілдингу, пауерліфтингу, фітнесу, класичної гімнастики, гирьового спорту. Тривалість 50 хв.

Mix training – це комплексний підхід до розвитку всього тіла. Допоможе придбати гарну поставу, побудувати гарне тіло, поліпшити координацію і баланс, а також знизити вагу.

Спеціальні класи

Pilates — програма Mind Body — розумне тіло. Вправи цієї системи дозволяють зміцнити м’язовий корсет, розвинути гнучкість і почуття рівноваги, поліпшити поставу, не нарощуючи при цьому обсягу мускулатури. Підвищується рухливість суглобів, усувається біль в спині. Контроль над диханням. Тривалість 50 хв.

Balance — це поєднання рухів з кінезіотерапії, йоги, пілатесу і стрейчингу. Вся робота виконується стоячи і лежачи на килимку під спокійну музику у помірному темпі. Добре підходить у якості вправ для реабілітації після травм, пологів і при проблемах з серцево-судинною системою. Тривалість 50 хв.

Yoga — веде до гармонії розуму і тіла через комбінацію асан, контролю дихання і заспокоєння шляхом релаксації і медитації. Практика асан поліпшує фізичне здоров’я, підвищує силу і гнучкість, а елементи релаксації і медитації звільняють від стресу та приводять тіло і розум у гармонію. Тривалість 50 хв.

спортивний клуб олімп полтава, фітнес клуб

Загальний опис групових програм: 8 комментариев

  • Добрый день!С 16 лет.Оставьте пожалуйста свой номер телефона,я Вам перезвоню и расскажу все более детально))

  • Здравствуйте))утренняя карта 6 месяцев — 2850 грн. У нас действует новогодняя акция. За подробностями обращайтесь на рецепцию клуба или по тел. 0997772327

 • Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, какая сейчас цена карты на 3 месяца и какие групповые программы подходят при проблемах со спиной и болях в мышцах, что будет не во вред, а в пользу ? Спасибо

  • Здравствуйте))Цена карт на 3 месяца: полная — 1650 грн (но до конца месяца действует скидка 10 %, цена 1485 грн); утренняя — 1300 грн (акционная цена (-10%) — 1170 грн). На счет занятий, Вам лше проконсультироваться с врачем или непосредственно с тренерами групповых занятий (рассказать все подробно). Возможно Вам более подойдут не интенсивные тренеровки, все зависит от конкретной ситуации))

 • Добрый день! напишите пожалуйста по каким дням и в котором часу работает «Сайкл» и как на него пойти, нужно записываться?

  • Добрый день! Для посещения «сайклов» Вам необходимо преобрести клубную карту или оплатить разовые посещения. Расписание «сайклов» пн на 13.00 и 18.00;
   ср на 19.00; вс на 12.00 и 13.00 идут занятия. И именно на «сайклы» надо записываться предворительно, утром в желаемый для посещения день Вы звоните в клуб и записываетесь (указываете время и фамилию)))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up