Кінезітерапія у спортивному клубі “Олімп”

спортивний клуб олімп полтава, фітнес клуб

Кінезітерапія – це напрямок фізичної терапії, який передбачає виконання активних і пасивних рухів, різноманітних вправ лікувальної гімнастики та роботи на тренажерах для досягнення конкретного терапевтичного результату.

Назва кінезітерапія походить від давньогрецького “кінезис” – рух і “терапія” – лікування. Кінезітерапія проводиться з метою лікування, покращення та відновлення здоров’я, профілактики рецидивів і сприяє досягненню максимального комфорту. Це активний метод лікування, при якому клієнт бере активну участь у проведеному реабілітаційному процесі. Вона являє собою науково-прикладну діяльність, в якій поєднуються знання із медицини, педагогіки, анатомії, фізіології, біохімії та кінезіології.

В основу кінезітерапії покладені клінічні дослідження м’язової системи, фізіології, біохімії, скорочення м’язових волокон і вплив на опорно-руховий апарат людини. Лікування рухами передбачає адаптовані, поступово зростаючі силові дії, визначені індивідуально для кожного клієнта з урахуванням вікових, статевих та індивідуальних особливостей, а також супутніх захворювань. Поступове навчання правильним (простим і складним) рухам призводить до нейрорефлекторного закріплення. Відновлення рухливості – до покращення трофіки та обміну речовин у кістково-м’язовій системи.

Тренування здійснюється за допомогою спеціальних лікувально-реабілітаційних тренажерів, еспандерів, гантель, м’ячів і з допомогою партерної гімнастики. Однією з основних вимог при проходженні лікувального або реабілітаційного кінезітерапевтичного курсу на тренажерах є правильне дихання. При кінезітерапевтичному впливі використовується велике розмаїття рухів, що класифікуються як активно-пасивні, довільно-мимовільні, синергічні, трюкові, виконувані активно і пасивно за допомогою кінезітерапевта.

Деякі методи кінезітерапії припускають проведення клієнта через больові фізіологічні адаптаційні реакції, що виникають при неминучому силовому впливі на м’язи опорно-рухового апарату, уражені хворобою. Обов’язком хворого, який використовує дані методики є активне подолання виникаючого болю. Таким чином формується новий поведінковий стереотип, властивий здоровій людині, яка не боїться і не залежить від проявів хвороби.

Курс кінезітерапії призначається людям, які страждають захворюванням опорно-рухового апарату: остеохондроз хребта, дорсалгія, коксартроз, гонартроз I–II ст., нестабільність сегментів хребта (шийного та попереково-крижового відділів), плече-лопатковий периартроз, сколіоз, порушення постави, грижі міжхребцевих дисків з рефлекторно-м’язовими синдромами, або функціональними порушеннями опорно-рухового аппарату, больові відчуття в ділянці великих суглобів та хребта з функціональними порушеннями.

У спортивному клубі “Олімп” Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста з кінезітерапії і лікувальної фізкультури, пройти оздоровчо-профілактичний курс й отримати реальні результати без операцій і ліків.

Під час занять кінезітерапією Ви перебуваєте під постійним наглядом кваліфікованого кінезітерапевта. Для кожного клієнта складається індивідуальна програма тренувальних занять, яка може коригуватися, так як можливе підключення допоміжних методик. Головна умова для тих хто звернувся до нас – це виконання наших рекомендацій, у тому числі при виконанні вправ на тренажерах. Система занять лікувальною фізкультурою істотно відрізняється від спортивної.

Важливо пам’ятати, що біль – це лише симптом, а не хвороба і не причина, тому її не треба боятися. Як тільки буде усунена причина болю – спазм глибоких м’язів, біль обов’язково відступить.

 

4 thoughts on “Кінезітерапія у спортивному клубі “Олімп”

  • Здравствуйте. Подскажите, будет ли смысл с кинезитерапии, если посещать ее не больше 2х раз в неделю? Помимо этого посещать йогу и пилатес. Просто не будет возможности посещать кинезитерапию чаще из-за финансового положения. И еще интересует вопрос по поводу групповых занятий. Как они проводятся? Например, я никогда не была на йоге и буду новичком, и как мне выполнять допустим те ассаны, которые не поддаются новичкам? Или там каждое занятие доступные для всех упражнения?

    • Добрый день Марина!0668844451 это номер телефона Валерия,тренер который проводит тренировки по кинезитерапии.Валерий учитывая Ваше состояние здоровья и результаты анализов,более подробно Вам расскажет как лучше для Вас будет посещать кинезитерапию и достаточно ли 2-х раз в неделю.Позвоните пожалуйста Валерию и обсудите Ваши вопросы.
      Групповые занятия доступны для всех людей,и даже если Вы ранее не занимались.На занятии Вы повторяете за тренером упражнения,что не получится сделать пропустите,получится со второго,пятого или десятого раза.Благодаря атмосфере тренировок,я уверенна Вам понравится.Благодарим за коментарий,будут вопросы звоните 0997772327.

  • Некоторые тренера всю тренировку тупо сидят в интернете и им наплевать как клиенты выполняют упражнения этим они отталкивают любое желание заниматься,хотя улучшения здоровья заметно происходит но требуется больше времени и внимания и конечно больше рекомендаций тренера но увы ( некоторые тренера устали и наверное хотят на отдых(

    • Спасибо за Ваш отклик! Мы ценим каждое мнение и пытаемся исправить все недочеты!!В дальнейшем будем более тщательно следить за исполнением своих обязанностей персоналом клуба!!Мы дорожим нашими клиентами – Ваше мнение для нас очень важное!!С ув. администрация!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *