Перкусійно-аплікаторний масаж у СК “Олімп” – це відновлювальна методика, яка об’єднує в собі роботу з перкусором та аплікаторами Ляпко.

Перкусійно-аплікаторний масаж-це відновлювальна методика, яка об’єднує в собі роботу з перкусором та аплікаторами Ляпко.
Використання перкусійного пістолета має ряд переваг і підходить як професійним спортсменам, так і тим, хто займається фізичною культурою для підтримки своєї форми та гарного самопочуття. Проявляючи локальний вплив, даний пристрій за допомогою вібрації знімає напругу з будь-яких груп м’язів, позбавляє від відчуття «забитості» та спазмів.
Підходить для розслаблення м’язів після тренування і для їх розігріву перед нею.
Тонізує не тільки м’язи, але і шкірний покрив, покращуючи його стан.
Стимулює активний приплив крові, внаслідок чого допомагає відновитися після інтенсивного м’язового навантаження.
Аплікатори Ляпко, в свою чергу мають в своєму арсеналі голки, які складаються з 5-ти видів металів, а саме: залізо, мідь, цинк, срібло та нікель, що дає змогу позитивно впливати на шкіру, шляхом механічної взаємодії та фізичного контакту у вигляді гальванічного струму. Ці два процеси викликають: нормалізацію кислотно-лужної рівноваги, посилення капілярного кровотоку, підвищення місцевої температури, внаслідок чого нормалізуються процеси відновлення між періодами м’язового навантаження.

Попередній запис ☎️ 0666909151 Назар

📍пров.Латишева, 4а
☎️ 0997772327
СК «Олімп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *