Зона єдиноборств

Якщо Ви любите спорт і активний спосіб життя, хочете мати здорове, сильне та красиве тіло, набути впевненості у своїх силах, навчитися захищати себе та своїх близьких – приходьте у Спортивний клуб “Олімп”.

Невід’ємною частиною тренажерного залу є зона єдиноборств. У зоні єдиноборств для любителів спарингів є у наявності борцівські мати. Відпрацювати удари можна на грушах. Можна скористатися амуніцією: шоломами, накладками, рукавичками і лапами.

Новачкам у зоні єдиноборств може надати свою допомогу персональний тренер. Заняття боксом – це перемога над собою, це розвиток впевненості у собі, це азарт. Тренування з боксу дозволяють розвивати дихальну і серцево-судинну систему та підходять будь-якій людині. З точки зору фізичної підготовки, активні тренування боксом допомагають сформувати красиве тіло, розвинені м’язи і отримати повноцінне аеробне навантаження. Підвищена витривалість, вміння швидко пересуватися, стійкий вестибулярний апарат – корисні бонуси від регулярних занять боксом.

Ми пропонуємо заняття боксом як у групі з тренером, так і за індивідуальною програмою. Тренування проводить професійний тренер, який допоможе опанувати техніку сучасного бою, розкрити усі можливості свого тіла.

спортивний клуб олімп полтава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *