Дитячі заняття в СК Олімп

Fit Kids дитяча фізкультура в ігровій формі. Комплекс спеціальних вправ на підтримку м’язового тонусу, зміцнення м’язів хребта і стопи.

спортивний клуб олімп полтава, фітнес клуб

Міні-творець – це прекрасна можливість для вашої дитини розкрити свої емоції,  за допомогою різних технік зануритися у світ власної творчості та висловити те, що вона відчуває, за допомогою кольору і форми.

Розвиток особистості – це загальний розвиток дітей, який допомагає осягнути життєві цінності, повагу, доброту до всього, що оточує, у цікавій,ігровій формі вивчити правила поводження у суспільстві.

Ігротека розвитку – комплексний підхід до використання розвивальних ігор у процесі проведення занять з логіки, метою яких є: розвиток пізнавальних, сенсорних, інтелектуальних здібностей дитини,формування передумов творчих здібностей.

Енерджайзери – заняття з високою руховою активністю, яке дозволяє через рух оволодіти прикладними навичками та пізнати світ. Активні рухи дозволяють дитині правильно спрямувати свою енергію на пізнання себе.

9 thoughts on “Дитячі заняття в СК Олімп

  • Добрий день! Всю інформацію про дитячі заняття можна дізнатися у старшого методиста дитячого садочка Наталії 0956513532

  • Наталья, заняття у міні-групах у дитячому клубі “Олімпік” для діток від 3 до 6 років. Індивідуальні заняття з англійської мови, підготовки до школи, дитячого розвитку, образотворчого мистецтва, логопеда , психолога за попереднім записом для діток будь-якого віку.

 • Добрый день.
  Ребёнку 3 году.
  Скажите пожалуйста, сколько стоит водить ребёнка к вам на занятия по хореографии,акробатике,творческое и .д. Обязательно ли нужно брать маме отдельную карту?
  И если брать абон на ребёнка и на маму сколько будет стоить?
  Спасибо

  • Здравствуйте)) Если клуб будет посещать только ребенок, то Вам не нужно приобретать карту отдельно. Детская карта разово стоит – 60 грн; на 1 месяц 360 грн, 3 месяца – 850 грн. Есть возможность гостевого визита (бесплатно). В клубную карту входят занятия:”я ПІЗНАЮ СВІТ”, “Профілактика і корекція плоскостопості та сколіозу”, “Англійська”, “Акторська майстерність”, “Я чемний”, “Творча майстерня”, “fit-kids”, расписание точное есть на сайте и в соц. сетях))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *