Дитячі заняття в СК Олімп

Профілактика та корекція плоскостопості і сколіозу – комплекс спеціальних вправ на підтримку м’язового тонусу, зміцнення м’язів хребта і стопи.

спортивний клуб олімп полтава, фітнес клубХореографія – чудовий спосіб для розвитку дитини, як творчого, так і фізичного. Заняття танцями сприяють формуванню музичного слуху, координації, гнучкості та витривалості. Дитина зможе знайти гарну поставу, стати більш впевненою у собі, артистичною, відкритою і товариською.

Акробатика – розвиває рухові навики, поліпшує самопочуття і сприятливо впливає на загальний морально-психологічний стан. Розвиває концентрацію уваги, впевненість  в собі і своїх можливостях, а так само гнучкість і пластику рухів.

Stretch – комплекс вправ на розтягування і розслаблення. Розвиває гнучкість і еластичність  м’язів. Навантаження низької інтенсивно.

Творча майстерня– це прекрасна можливість для вашої дитини розкрити свої емоції,  за допомогою різних технік зануритися у світ власної творчості та висловити те, що вона відчуває за допомогою кольору і форми.

“Я пізнаю світ” –  це заняття, на яких Ваші діти дізнаватимуться про нові країни, їх географічне положення, звичаї, танці, а також вивчатимуть нескладні географічні поняття: материк, континент і інші, будуть знайомитися з картою і глобусом у ігровій формі.

Акторська майстерність – це заняття,  які спрямовані на розвиток пластики, мовлення, уважності, фантазії. Такі заняття допомагають стати впевненим у собі та позбутися страху публічних виступів.

Дзюдо – це філософія постійного самовдосконалення, це універсальний метод фізичного розвитку і виховання особистості.

2 thoughts on “Дитячі заняття в СК Олімп

 • Добрый день.
  Ребёнку 3 году.
  Скажите пожалуйста, сколько стоит водить ребёнка к вам на занятия по хореографии,акробатике,творческое и .д. Обязательно ли нужно брать маме отдельную карту?
  И если брать абон на ребёнка и на маму сколько будет стоить?
  Спасибо

  • Здравствуйте)) Если клуб будет посещать только ребенок, то Вам не нужно приобретать карту отдельно. Детская карта разово стоит – 60 грн; на 1 месяц 360 грн, 3 месяца – 850 грн. Есть возможность гостевого визита (бесплатно). В клубную карту входят занятия:”я ПІЗНАЮ СВІТ”, “Профілактика і корекція плоскостопості та сколіозу”, “Англійська”, “Акторська майстерність”, “Я чемний”, “Творча майстерня”, “fit-kids”, расписание точное есть на сайте и в соц. сетях))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up