Дитячі заняття в СК Олімп

Fit Kids дитяча фізкультура в ігровій формі. Комплекс спеціальних вправ на підтримку м’язового тонусу, зміцнення м’язів хребта і стопи.

спортивний клуб олімп полтава, фітнес клуб

Mini творець — це прекрасна можливість для вашої дитини розкрити свої емоції, за допомогою різних технік зануритися у світ власної творчості та висловити те, що вона відчуває, за допомогою кольору і форми.

Розвиток особистості — це загальний розвиток дітей, який допомагає осягнути життєві цінності, повагу, доброту до всього, що оточує, у цікавій,ігровій формі вивчити правила поводження у суспільстві.

Ігротека розвитку — комплексний підхід до використання розвивальних ігор у процесі проведення занять з логіки, метою яких є: розвиток пізнавальних, сенсорних, інтелектуальних здібностей дитини,формування передумов творчих здібностей.

Енерджайзери — заняття з високою руховою активністю, яке дозволяє через рух оволодіти прикладними навичками та пізнати світ. Активні рухи дозволяють дитині правильно спрямувати свою енергію на пізнання себе.

Дитячі заняття в СК Олімп: 2 комментария

 • Добрый день.
  Ребёнку 3 году.
  Скажите пожалуйста, сколько стоит водить ребёнка к вам на занятия по хореографии,акробатике,творческое и .д. Обязательно ли нужно брать маме отдельную карту?
  И если брать абон на ребёнка и на маму сколько будет стоить?
  Спасибо

  • Здравствуйте)) Если клуб будет посещать только ребенок, то Вам не нужно приобретать карту отдельно. Детская карта разово стоит — 60 грн; на 1 месяц 360 грн, 3 месяца — 850 грн. Есть возможность гостевого визита (бесплатно). В клубную карту входят занятия:»я ПІЗНАЮ СВІТ», «Профілактика і корекція плоскостопості та сколіозу», «Англійська», «Акторська майстерність», «Я чемний», «Творча майстерня», «fit-kids», расписание точное есть на сайте и в соц. сетях))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up