Кардіозона

Кардіозона – відмінне місце для початку тренування. За допомогою кардіотренувань Ви зможете розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну систему і скинути вагу.

Тут Ви розігрієте м’язи та підготуєте організм до майбутніх навантажень.

У нашому клубі представлені професійні кардіотренажери: бігові доріжки, орбітреки, велотренажери. Вони відрізняються за рівнем навантаження м’язів, енерговитратами та іншим параметрами. Кардіотренажери оснащені спеціальними моніторами, які дозволять Вам відстежувати усі необхідні параметри: швидкість кроків, пульс, обсяг навантаження, кількість спалених калорій. Завдяки цьому контролю, у разі потреби, Ви можете коригувати програму тренування і бачити результати. Кардіозона оснащена TV – моніторами.

У чому відмінність розминки від кардіо тренування?
Розминку роблять перед заняттям у тренажерному залі. Її мета – розігріти м’язи. Вона займає не більше 5-10 хвилин. Для спалювання жирів і розвитку витривалості  необхідне кардіотренування – повноцінне заняття в кардіозоні, яке може проводиться як після тренажерного залу, так і окремо.

Який кардіотренажер найбільш ефективний?
Всі кардіотренажери по типу навантаження однакові і відрізняються тільки  технікою руху. Тобто Ви ефективно можете скидати вагу як на біговій доріжці, так і на велотренажері. Ви можете тренуватися постійно на одному тренажері або чергувати їх. Найкращого ефекту можна досягти, чергуючи тривалість та інтенсивність тренування.

Скільки необхідно займатися на кардіотренажерах?
Тривалість тренування, яка спрямована на спалювання жирів і розвиток витривалості, починається від 25 хвилин і може тривати годину. Дані тимчасові рамки грунтуються на фізіологічних особливостях кожної людини – процес спалювання жиру запускається у середньому через 15-20 хвилин після початку тренування. Інтенсивність тренування ви можете відстежити за рівнем пульсу.

спортивний клуб олімп полтава

6 thoughts on “Кардіозона

  • Доброго дня! Ника, до 15.08.22 вартість ранкової карти на 1 місяць 760 грн. Додаткова інформація за тел. 0997772327.

  • Добрий день!Зараз діє акція до дня народження СК Олімп.
   Повна карта на 6 міс (відвідування будні – з 7:00-22:00;вихідні 9:00-20:00) 3210 грн даруємо додатково 7 днів заморозки
   Ранкова карта 6 міс (відвідування будні – з 7:00-16:00;вихідні 9:00-16:00) 2790 грн
   Повна карта на 3 міс.-1950 грн
   Ранкова карта на 3 міс.-1600 грн
   Деталі за тел.099 777 23 27

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *