Кардіозона

Кардіозона — відмінне місце для початку тренування. За допомогою кардіо тренувань Ви зможете розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну систему і скинути вагу.

Тут Ви розігрієте м’язи та підготуєте організм до майбутніх навантажень. У нашому клубі представлені професійні кардіотренажери:бігові доріжки, орбітрек, велотренажери. Вони відрізняються один від одного за рівнем навантаження м’язів, енерговитратами і іншим параметрами. Кардіотренажери оснащені спеціальними моніторами, які дозволять вам відстежувати усі необхідні параметри: швидкість кроків, пульс, обсяг навантаження, кількість спалюваних калорій. Завдяки цьому контролю, в разі потреби, Ви можете коригувати програму тренування і бачити результати. Кардіозона оснащена TV — моніторами, що дозволяє зняти монотонність тривалих занять.

У чому відмінність розминки від кардіо тренування? Розминку роблять перед заняттям в тренажерному залі. Її мета — розігріти м’язи. Вона займає не більше 5-10 хвилин. Для спалювання жирів і розвитку витривалості необхідне кардіо тренування — повноцінне заняття в кардіозоні, яке може проводиться як після тренажерного залу, так і окремо.

Який кардіотренажер найбільш ефективний? Всі кардіотренажери по типу навантаження однакові і відрізняються тільки технікою руху. Тобто Ви ефективно можете скидати вагу як на біговій доріжці, так і на велотренажері. Ви можете займатися постійно на одному тренажері, або чергувати їх. Найкращого ефекту можна досягти, чергуючи тривалість та інтенсивність тренування.

Скільки необхідно займатися на кардіотренажерах? Тривалість тренування, яка спрямована на спалювання жирів і розвиток витривалості починається від 25 хвилин і може тривати годину. Дані тимчасові рамки грунтуються на фізіологічних особливостях кожної людини — процес спалювання жиру запускається у середньому через 15-20 хвилин після початку тренування. Інтенсивність тренування ви можете відстежити за рівнем пульсу.

спортивний клуб олімп полтава

Кардіозона: 2 комментария

  • Добрий день!Зараз діє акція до дня народження СК Олімп.
   Повна карта на 6 міс (відвідування будні — з 7:00-22:00;вихідні 9:00-20:00) 3210 грн даруємо додатково 7 днів заморозки
   Ранкова карта 6 міс (відвідування будні — з 7:00-16:00;вихідні 9:00-16:00) 2790 грн
   Повна карта на 3 міс.-1950 грн
   Ранкова карта на 3 міс.-1600 грн
   Деталі за тел.099 777 23 27

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up