Кінезітерапія у спортивному клубі “Олімп”

спортивний клуб олімп полтава, фітнес клуб

Кінезітерапія – це напрямок фізичної терапії, який передбачає виконання активних і пасивних рухів, різноманітних вправ лікувальної гімнастики та роботи на тренажерах для досягнення конкретного терапевтичного результату.

Назва кінезітерапія походить від давньогрецького “кінезис” – рух і “терапія” – лікування. Кінезітерапія проводиться з метою лікування, покращення та відновлення здоров’я, профілактики рецидивів і сприяє досягненню максимального комфорту. Це активний метод лікування, при якому клієнт бере активну участь у проведеному реабілітаційному процесі. Вона являє собою науково-прикладну діяльність, в якій поєднуються знання із медицини, педагогіки, анатомії, фізіології, біохімії та кінезіології.

В основу кінезітерапії покладені клінічні дослідження м’язової системи, фізіології, біохімії, скорочення м’язових волокон і вплив на опорно-руховий апарат людини. Лікування рухами передбачає адаптовані, поступово зростаючі силові дії, визначені індивідуально для кожного клієнта з урахуванням вікових, статевих та індивідуальних особливостей, а також супутніх захворювань. Поступове навчання правильним (простим і складним) рухам призводить до нейрорефлекторного закріплення. Відновлення рухливості – до покращення трофіки та обміну речовин у кістково-м’язовій системи.

Тренування здійснюється за допомогою спеціальних лікувально-реабілітаційних тренажерів, еспандерів, гантель, м’ячів і з допомогою партерної гімнастики. Однією з основних вимог при проходженні лікувального або реабілітаційного кінезітерапевтичного курсу на тренажерах є правильне дихання. При кінезітерапевтичному впливі використовується велике розмаїття рухів, що класифікуються як активно-пасивні, довільно-мимовільні, синергічні, трюкові, виконувані активно і пасивно за допомогою кінезітерапевта.

Деякі методи кінезітерапії припускають проведення клієнта через больові фізіологічні адаптаційні реакції, що виникають при неминучому силовому впливі на м’язи опорно-рухового апарату, уражені хворобою. Обов’язком хворого, який використовує дані методики є активне подолання виникаючого болю. Таким чином формується новий поведінковий стереотип, властивий здоровій людині, яка не боїться і не залежить від проявів хвороби.

Курс кінезітерапії призначається людям, які страждають захворюванням опорно-рухового апарату: остеохондроз хребта, дорсалгія, коксартроз, гонартроз I–II ст., нестабільність сегментів хребта (шийного та попереково-крижового відділів), плече-лопатковий периартроз, сколіоз, порушення постави, грижі міжхребцевих дисків з рефлекторно-м’язовими синдромами, або функціональними порушеннями опорно-рухового аппарату, больові відчуття в ділянці великих суглобів та хребта з функціональними порушеннями.

У спортивному клубі “Олімп” Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста з кінезітерапії і лікувальної фізкультури, пройти оздоровчо-профілактичний курс й отримати реальні результати без операцій і ліків.

Під час занять кінезітерапією Ви перебуваєте під постійним наглядом кваліфікованого кінезітерапевта. Для кожного клієнта складається індивідуальна програма тренувальних занять, яка може коригуватися, так як можливе підключення допоміжних методик. Головна умова для тих хто звернувся до нас – це виконання наших рекомендацій, у тому числі при виконанні вправ на тренажерах. Система занять лікувальною фізкультурою істотно відрізняється від спортивної.

Важливо пам’ятати, що біль – це лише симптом, а не хвороба і не причина, тому її не треба боятися. Як тільки буде усунена причина болю – спазм глибоких м’язів, біль обов’язково відступить.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up