Olympic Kids Club

Ви хочете відчувати себе у тонусі та займатися спортом, але не знаєте, чим розважити свого малюка під час Ваших тренувань? Є чудовий вихід! На базі Спортивного клубу  працює дитячий клуб «Olympic Kids Club». 30Ваша дитина не тільки зможе з користю провести час, отримати нові знання, а також знайти нових друзів. Кваліфіковані методисти залюбки допоможуть Вам у цьому.

«Olympic Kids Club» дає Вам можливість розвивати Вашу дитину, виявляти її творчий потенціал та розумові здібності!

Міні-творець – це захоплююче зайняття, в ході якого діти експериментують з різними матеріалами і техніками, створюють власними руками шедеври, які стануть неперевершеною прикрасою будь-якого інтер’єру.

У педагогічній практиці ми зустрічаємось із багатьма проблемами розвитку мовлення. Подолати всі недоліки допоможуть індивідуальні зустрічі з логопедом. На заняттях крім розвиваючих ігор використовуються елементи методики Зайцева.

У ранньому віці пізнання дитиною навколишнього світу є дуже стрімким, адже з пасивного спостерігача малюк швидко перетворюється на активного учасника усіх оточуючих його подій. Далі допитливість малюка стає просто всеохоплюючою і стосується практично всього. Чим більшою мірою батьки будуть стимулювати інтерес, який виявляє їхня дитина, тим швидше вона навчиться не лише чути, але й слухати, порівнювати, розрізняти, виокремлювати особливі ознаки предметів і узагальнювати їх. Ми націлені допомогти батькам, тому у нас відкриті групи раннього розвитку та образотворчого мистецтва, що базуються на авторських розвиваючих ігрових заняттях для дитини з метою удосконалення інтелектуальних, розумових і творчих здібностей, пізнавальних процесів.

Ми розробили інтенсивну програму для дошкільнят, за допомогою якої  формується  основна  база знань , що необхідна майбутньому першокласнику. Правильно переплітаючи ігрові вправи, з виключно навчальними, ми складаємо у дітей враження цілком посильного навчання, підвищуємо впевненість у своїх силах і розвиваємо працездатність, поступово збільшуючи навантаження.

У нашому сьогоденні велику увагу приділяють вивченню іноземних мов. Дитячий клуб пропонує займатися англійською мовою з раннього віку. Це дозволяє дитині паралельно засвоювати іноземну мову на рівні з рідною. Таким чином, вивчення англійської мови відбувається ефективніше.

«Olympic Kids Club» відкриває зовсім інший світ знань, що стає для дитини  стартом у майбутнє. Відвідувати наш дитячий клуб можна як разово, так і по абонементу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *