Тренажерний зал

Тренажерний зал фітнес-клубу “Олімп”, розташований на першому поверсі будівлі, має площу 250 кв.м. і призначений для занять загальною фізичною таі силовою підготовкою. Зал обладнаний сучасною системою кондиціонування. Вона забезпечує постійну циркуляцію свіжого повітря, завдяки чому заняття в будь-який час року проходять з максимальним комфортом. Зал укомплектований українськими тренажерами компанії VADZARI – лідера в області виробництва тренажерів, а так же відео- та аудіо-обладнанням, що створює відмінну атмосферу для тренувального процесу.

У тренажерному залі клубу можуть тренуватися люди з різним рівнем можливостей, з різними уподобаннями і навіть з обмеженнями рухової діяльності. Заняття у тренажерному залі – один з найпопулярніших видів фізичної активності. Технічні характеристики обладнання відповідають найвищим вимогам і дозволяють безпечно, комфортно і максимально корисно здійснювати роботу на ньому. Робота в зоні вільних ваг і на всіляких тренажерах, дозволяє опрацювати і зміцнити будь-яку групу м’язів.

Професійні тренажери дозволяють фіксувати необхідну конфігурацію таі рівномірно розподіляти навантаження на кожну ділянку тіла.

Програмне забезпечення тренажерів розроблено з урахуванням індивідуальних потреб тих, хто займаєься, різних вікових груп і рівня фізичної підготовленості – від новачків до професійних спортсменів.

Мета занять фітнесом повинна бути також індивідуальна, як індивідуальний кожен організм. Чоловіки тренуються не так як жінки, а молоді люди від занять спортом очікують зовсім інших результатів, ніж люди у віці.

Регулярні тренування стануть для вас захопленням. У будь-якому випадку, який би вид тренування Ви не обрали, починати слід з уроків низької інтенсивності, які плавно і поступово підведуть Вас до найвищого рівня складності, та дозволять послідовно розвивати можливості організму. Тільки в цьому випадку ми гарантуємо максимальний результат.

Протягом всього часу занять у тренажерному залі знаходяться професійні інструктори, які дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання. Наші інструктори складуть для Вас індивідуальний план тренувань, ознайомлять Вас з технікою виконання вправ, а також простежать за правильністю виконання. Якщо Ви вперше відвідали наш тренажерний зал, з вами проведуть вступний інструктаж перед початком тренувального процесу, нададуть початкову тренувальну програму, що враховує ваш вік, досвід і кінцеві цілі, пояснять базові принципи правильного харчування.

Вступний інструктаж

Приходячи у фітнес-клуб, перше, що необхідно зробити всім новим клієнтам – це пройти вступний інструктаж, який є безкоштовною послугою і входить у клубну карту. Навіть якщо Ви до цього займалися в іншому фітнес-клубі, необхідно враховувати, що в різних клубах тренажерний зал оснащений різним обладнанням, яке може відрізнятися як функціональним призначенням, так і фірмою-виробником, що, безсумнівно, впливає на правила роботи на даному обладнанні ( призначення, налаштування обладнання, зміна навантаження, правила використання і т.д.).

Обов’язково використовуйте вступні інструктажі, навіть якщо ви не новачок у тренажерному залі. Адже тренер буде працювати з вами персонально, і ви отримаєте багато корисної інформації.

На вступному інструктажі Ви дізнаєтеся про:

 • техніку безпеки при тренуваннях в тренажерному залі;
 • основні елементи тренувального процесу (розминка, тренування з обтяженнями, заминка);
 • правила використання кардіообладнання;
 • правила роботи на силових тренажерах;
 • отримати консультації тренера по обмеженню навантажень при різних хронічних захворюваннях.

Вступне тренування – це вид заняття, яке проводить черговий інструктор тренажерного залу з метою ознайомлення займаючихсяся зі структурою заняття у тренажерному залі, розташуванням тренажерів і їх призначенням; пояснює і показує основні базові вправи, а також інструктує початківців з вимогами безпеки і правилам поведінки при заняттях у тренажерному залі.

Тренажерний зал працює з раннього ранку і до пізнього вечора. Гнучка система абонементів і знижок дозволить заощадити ваші кошти.

Персональні тренування

Ефективні і коштуючі зусиль тренування залежать не тільки від вашого настрою і готовності до фізичних подвигів. Персональні тренування – це основа фітнес-тренувань і найефективніший засіб для швидкого досягнення поставленої мети.

Якщо Ви відчуваєте себе недостатньо впевнено у тренажерному залі, Ваші самостійні тренування не дають результату, Вам необхідний вихід на новий рівень навантаження, персональне тренування – це те, що Вам потрібно!

Тренер – це та людина, яка завжди думає про Вас і про Ваш результаті.

Персональний тренінг – це:

 • Встановлення цілей тренувань. Тренер поведе Вас за собою у захоплюючий світ фітнесу. Він розробить індивідуальну програму тренувань з урахуванням особливостей Вашого організму, допоможе скорегувати фігуру, розрахує оптимальне навантаження, і буде вести Вас до досягнення оптимального результату!
 • Правильне харчування – це 60% Вашого успіху. Потрібне співвідношення корисних речовин, необхідних для Вашого тренується організму зможе підібрати Ваш персональний інструктор.
 • Послідовність. Персональне тренування – це послідовність всіх Ваших зусиль.
 • Мотивація. Персональне тренування – швидкі результати.
 • Правильна техніка. Тільки персональний інструктор в силах не тільки проконтролювати правильну техніку виконання вправ і забезпечувати найбільшу користь від тренування, але і допоможе уникнути травми.

Персональний тренінг під керівництвом досвідченого тренера – це 100% успіх.

Переваги персонального тренінгу:

 • безпека тренувального процесу;
 • правильний вибір інтенсивності тренування;
 • придбання навичок правильного виконання фізичних вправ;

Тренувальні програми особливо різноманітні, це пов’язано з високою індивідуальністю людського організму в аспекті м’язової гіпертрофії. На 50% успішність занять залежить саме від правильності складеної програми. Тому починаючи займатися самостійно, необхідно орієнтуватися тільки на авторитетні джерела, які дають інформацію засновану на досвіді і наукових даних. Не забувайте, що успіх тренінгу залежить ще і від правильної дієти, додатково прийнятого спортивного харчування, раціонального режиму сну і відпочинку. До відсутності результатів можуть приводити, навіть такі причини, що здаються на перший погляд абсолютно несуттєвими, як недолік прийнятої рідини, нестача вітамінів або мікроелементів, дефіцит незамінних жирних кислот і так далі.

 

Програма харчування передбачає раціональний підхід до того, що, як і коли Ви їсте, поступове вироблення правильних звичок. Це зміни способу життя, що дозволяє отримувати максимальну користь від їжі.

Правильно складена програма харчування дозволяє отримувати з їжі всі необхідні корисні і потрібні речовини, при цьому худаючи природним чином. Це дає подвійно позитивний ефект. Іде не тільки зайва вагу. Завдяки здоровій їжі і правильним звичкам, поліпшується загальний стан здоров’я. Вдається стабілізувати вагу на бажаному рівні, а заодно зменшити показник поганого холестерину, нормалізувати тиск, поліпшити сон, продуктивність праці.

Один з головних принципів – баланс між кількістю вживаних і витрачених кілокалорій. Тому, спочатку доведеться докласти зусиль, щоб визначити, скільки приблизно калорій Вам необхідно, залежно від свого способу життя. Потім правильно скласти меню. Якщо переслідується мета схуднення, з’їдати потрібно менше, ніж витрачати.

Яким продуктам віддати перевагу

 • Овочі. Їх можна їсти практично без обмежень. Це джерело вітамінів, а також клітковини. Але, необхідно навчитися їсти овочеві салати і страви без майонезів або сметани. Дозволяється додавати невелику кількість рослинної олії.
 • Соя. Соя вважається одним з найбільш дієтичних продуктів. У ній немає жирів, вона багата повноцінним рослинним білком, добре насичує і надовго зберігає відчуття ситості.
 • Курячі грудки, індичка, яловичина. Біле куряче м’ясо дуже корисно і малокалорійні. Його рекомендується їсти у вареному вигляді або запеченим без додавання жирів, майонезів. Також підходять м’ясо індички і яловичини.
 • Каші з зернових. Це джерело правильних вуглеводів. Їх потрібно їсти бажано у першій половині дня. Готувати на воді або знежиреному молоці.
 • Яйця. Корисний дієтичний продукт.
 • Молочні продукти. Мається на увазі, знежирені сир, молоко, йогурти, кефір. Краще натуральні продукти, в які не додано синтетичні ароматизатори, барвники.

Пам’ятайте, ми завжди готові стати для вас наставниками і помічниками на шляху до здорового способу життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up