Тренажерний зал

Тренажерний зал Спортивного клубу “Олімп”, розташований на першому поверсі будівлі, має площу 250 кв.м. і призначений для занять загальною фізичною та силовою підготовкою. Зал обладнаний сучасною системою кондиціонування. Вона забезпечує постійну циркуляцію свіжого повітря, завдяки чому заняття в будь-який час року проходять з максимальним комфортом. Зал укомплектований українськими тренажерами компанії VADZARI – лідера в області виробництва тренажерів, а також відео- та аудіо-обладнанням, що створює відмінну атмосферу для тренувального процесу.

У тренажерному залі клубу можуть тренуватися люди з різним рівнем можливостей, з різними уподобаннями і навіть з обмеженнями рухової діяльності. Заняття у тренажерному залі – один з найпопулярніших видів фізичної активності. Технічні характеристики обладнання відповідають найвищим вимогам і дозволяють безпечно, комфортно і максимально корисно здійснювати роботу на ньому. Робота в зоні вільних ваг і на грузоблочних тренажерах, дозволяє опрацювати і зміцнити будь-яку групу м’язів. Професійні тренажери дозволяють фіксувати необхідну конфігурацію та рівномірно розподіляти навантаження на кожну ділянку тіла.

Програмне забезпечення тренажерів розроблено з урахуванням індивідуальних потреб тих, хто тренується, різних вікових груп і рівня фізичної підготовленості – від новачків до професійних спортсменів.

Мета занять фітнесом повинна бути також індивідуальна, як індивідуальний кожен організм. Чоловіки тренуються не так як жінки, а молоді люди від занять спортом очікують зовсім інших результатів, ніж люди у віці.

Регулярні тренування стануть для Вас захопленням. У будь-якому випадку, який би вид тренування Ви не обрали, починати слід з уроків низької інтенсивності, які плавно і поступово підведуть Вас до найвищого рівня складності та дозволять послідовно розвивати можливості організму. Тільки у цьому випадку ми гарантуємо максимальний результат.

Протягом усього часу тренування у тренажерному залі знаходяться професійні інструктори, які дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання. Наші тренери складуть для Вас індивідуальний план тренувань, ознайомлять Вас із технікою виконання вправ, а також простежать за правильністю виконання. Якщо Ви вперше відвідали наш тренажерний зал, Вам проведуть вступний інструктаж перед початком тренувального процесу, нададуть початкову тренувальну програму, що враховує Ваш вік, досвід і кінцеві цілі, пояснять базові принципи правильного харчування.

Вступний інструктаж.

Перше, що необхідно зробити всім новим клієнтам – це пройти вступний інструктаж, який є безкоштовною послугою і входить у будь-яку клубну карту. Навіть якщо Ви до цього тренувалися в іншому фітнес-клубі, необхідно враховувати, що в різних клубах тренажерний зал оснащений різним обладнанням, яке може відрізнятися як функціональним призначенням, так і фірмою-виробником, що, безсумнівно, впливає на правила роботи на даному обладнанні (призначення, налаштування обладнання, зміна навантаження, правила використання і т.д.).

Обов’язково використовуйте вступні інструктажі, навіть якщо Ви не новачок у тренажерному залі. Адже тренер буде працювати з Вами персонально, і Ви отримаєте багато корисної інформації.

На вступному інструктажі Ви дізнаєтеся про:

 • техніку безпеки при тренуваннях у тренажерному залі;
 • основні елементи тренувального процесу (розминка, тренування з обтяженнями, заминка);
 • правила використання кардіообладнання;
 • правила роботи на силових тренажерах;
 • отримати консультації тренера по обмеженню навантажень при різних хронічних захворюваннях.

Вступне тренування – це тренування, яке проводить черговий інструктор тренажерного залу з метою ознайомлення клієнта зі структурою заняття у тренажерному залі, розташуванням тренажерів та їх призначенням; пояснює і показує основні базові вправи, а також інструктує початківців з вимогами безпеки і правилам поведінки при заняттях у тренажерному залі.

Персональні тренування.

Персональні тренування – це найефективніший та швидкий спосіб для швидкого досягнення поставленої мети.

Якщо Ви відчуваєте себе недостатньо впевнено у тренажерному залі, Ваші самостійні тренування не дають результату, Вам необхідний вихід на новий рівень навантаження, персональне тренування – це те, що Вам потрібно!

Тренер – це та людина, яка завжди думає про Вас і про Ваш результат!

Персональний тренінг – це:

 • Встановлення цілей тренувань. Тренер розробить індивідуальну програму тренувань з урахуванням особливостей Вашого організму, допоможе скорегувати фігуру, розрахує оптимальне навантаження, і буде вести Вас до досягнення оптимального результату.
 • Правильне харчування – це 60% Вашого успіху. Потрібне співвідношення корисних речовин, необхідних для Вашого організму зможе підібрати Ваш персональний тренер.
 • Послідовність. Персональне тренування – це послідовність усіх Ваших зусиль.
 • Мотивація. Персональне тренування – швидкі результати.
 • Правильна техніка. Тільки персональний тренер зможе не тільки проконтролювати правильну техніку виконання вправ і забезпечувати найбільшу користь від тренування, але і допоможе уникнути травм.

Персональний тренінг під керівництвом досвідченого тренера – це 100% успіх.

Переваги персонального тренінгу:

 • безпека тренувального процесу;
 • правильний вибір інтенсивності тренування;
 • набуття навиків правильного виконання фізичних вправ.

Тренувальні програми різноманітні. Це пов’язано з високою індивідуальністю людського організму в аспекті м’язової гіпертрофії. На 50% успішність занять залежить саме від правильності складеної програми. Тому починаючи тренуватися самостійно, необхідно орієнтуватися тільки на авторитетні джерела, які дають інформацію, засновану на досвіді та наукових даних. Не забувайте, що успіх тренінгу залежить ще й від правильної дієти, додаткового спортивного харчування, раціонального режиму сну та відпочинку. До відсутності результатів можуть приводити, навіть такі причини, що здаються на перший погляд абсолютно несуттєвими, як недолік випитої рідини, нестача вітамінів або мікроелементів, дефіцит незамінних жирних кислот і т.д.

Програма харчування.

Програма харчування передбачає поступове вироблення правильних звичок. Це зміни способу життя, що дозволяє отримувати максимальну користь від їжі.

Правильно складена програма харчування дозволяє отримувати з їжі всі необхідні корисні речовини. Це дає подвійно позитивний ефект. Завдяки здоровій їжі та правильним звичкам, втрачається зайва вага, поліпшується загальний стан здоров’я. Вдається стабілізувати вагу на бажаному рівні та зменшити показник поганого холестерину, нормалізувати тиск, поліпшити сон, продуктивність праці.

Один із головних принципів – баланс між кількістю вживаних і витрачених кілокалорій. Тому спочатку доведеться докласти зусиль, щоб визначити, скільки приблизно калорій Вам необхідно, залежно від свого способу життя. Потім правильно скласти меню. 

Яким продуктам віддати перевагу:

 • Овочі. Їх можна їсти практично без обмежень. Це джерело вітамінів, а також клітковини. Але, необхідно навчитися їсти овочеві салати і страви без майонезів або сметани. Дозволяється додавати невелику кількість рослинної олії.
 • Соя. Соя вважається одним з найбільш дієтичних продуктів. У ній немає жирів, вона багата повноцінним рослинним білком, добре насичує і надовго зберігає відчуття ситості.
 • Курячі грудки, індичка, яловичина. Біле куряче м’ясо дуже корисне і малокалорійне. Його рекомендується їсти у вареному вигляді або запеченим без додавання жирів, майонезів. Також підходить м’ясо індички і яловичини.
 • Каші з зернових. Це джерело правильних вуглеводів. Їх потрібно їсти бажано у першій половині дня. Готувати на воді або знежиреному молоці.
 • Яйця. Корисний дієтичний продукт.
 • Молочні продукти – знежирені сир, молоко, йогурт, кефір. Краще натуральні продукти без додавання синтетичних ароматизаторів, барвників.

Ми завжди готові стати для Вас помічниками на шляху до здорового способу життя!

22 thoughts on “Тренажерний зал

  • ☀️Зустрічай ЛІТО ️
   з СК «Олімп»

   -% на ВСІ карти від 3 місяців

   3️⃣ місяці:
   ранкова карта 3015 грн,
   повна 3690 грн

   6️⃣ місяців + 1 міс
   ранкова 5310 грн,
   повна 6075 грн

   місяців + 2 міс
   ранкова 6660 грн,
   повна 7650 грн

   ✔️25 відвідувань 3 міс/ 2700 грн
   ✔️50 відвідувань 6 міс/ 4410 грн
   ✔️100 відвідувань 12 міс/ 6840 грн

   Акція діє 17-29.06

   СК «Олімп»
   Кращий фітнес поруч

    • Добрий день! У будь-яку карту входять тренажерний зал (перше тренування із тренером), групові програми і фінська сауна за розкладом. Вартість повної карти на 1 міс. 1550 грн.

 • Доброго дня !
  Яка вартість відвідування тренажерного залу 3 рази на тиждень, ранок або вечір?

 • Добрый день! скільки буде коштувати абонемент каждий день с 16:00 до 20:00 и со скольки лет можна будет имень такой абонемент?

  • Добрий день! На всі запитання відповість менеджер клубу за тел. 0997772327 по буднях з 10:00 до 19:00.

 • Доброго вечора, підскажіть будь ласка скільки будуть коштувати три рази в неділю відвідування спортзалу разом з тренером на місяць,дякую!

  • Добрий день! Вартість дорослої комплексної карти повної на 1 місяць +10 персональних тренувань 3550 грн.

  • Добрий день! Карти є різні – ранкові, повні безлімітні й на кількість відвідувань. Щодо вартості та актуальних акційних пропозицій зателефонуйте, будь ласка, на рецепцію клубу 0997772327.

   • Доброго дня! Так, з 18 років можна придбати дорослу карту і тренуватися самостійно. Додаткова інформація за тел. 0997772327.

  • Доброго дня! З 18 років можна придбати дорослу карту і тренуватися самостійно. Додаткова інформація за тел. 0997772327.

  • Доброго дня, Таня! Всю інформацію про вартість послуг клубу Ви можете дізнатися за телефоном 0997772327.

  • Доброго дня, Анжела! До 31.08.21 вартість повної клубної карти 850 грн. Актуальні акційні пропозиції Ви можете дізнатися за тел. 0997772327. ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *