Заняття для підлітків в СК Олімп

Спортивний клуб «Олімп» пропонує унікальні різнобічні заняття для підлітків.

Circular training – кругове тренування, більш ефективне у боротьбі із зайвою вагою. Впливає на м’язи всього тіла та приводить їх у тонус. Тривалість 50 хв.

Climbing&CrossFit – кругове тренування високої інтенсивності з постійною зміною вправ за мінімальний проміжок часу, які включають в себе елементи важкої та легкої атлетики, бодібілдингу. Тренування розвиває витривалість, вміння тримати статику, працювати із власною вагою. Тривалість 50 хв.

Tabata це система коротких інтервальних навантажень з високою інтенсивністю. За рахунок ефективно підібраних вправ прискорюється обмін речовин, рівномірно розвивається опорно-руховий апарат. Тривалість 50 хв.

Super Body – силове тренування, направлене на зміцнення всіх груп м’язів з використанням гантелей, м’ячів, боді-барів. Тренування підвищує витривалість і силу. Тривалість 50 хв.

Pole Dance – це коктейль з танцю, акробатики та акторської майстерності. Це синтез грації і гнучкості, сили і витривалості, координації рухів. Тривалість 50 хв.

Teen’s Gym – тренування, яке поєднує аеробні та анаеробні навантаження. Направлене на розвиток загальної витривалості, сили, координації та спритності. Тривалість 50 хв.

спортивний клуб олімп полтава, фітнес клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up