Заняття для підлітків в СК Олімп

Спортивний клуб «Олімп» пропонує унікальні різнобічні заняття для підлітків.

Circular training — кругове тренування, більш ефективне у боротьбі із зайвою вагою. Впливає на м’язи всього тіла та приводить їх у тонус. Тривалість 50 хв.

CrossFit — кругове тренування високої інтенсивності з постійною зміною вправ за мінімальний проміжок часу, які включають в себе елементи важкої та легкої атлетики, бодібілдингу, пауерліфтингу, класичної гімнастики, гирьового спорту. Тривалість 50 хв.

Tabata це система коротких інтервальних навантажень з високою інтенсивністю. За рахунок ефективно підібраних вправ прискорюється обмін речовин, рівномірно розвивається опорно-руховий апарат. Тривалість 50 хв.

Super Body — силове тренування, направлене на зміцнення всіх груп м’язів з використанням гантелей, м’ячів, боді-барів. Тренування підвищує витривалість і силу. Тривалість 50 хв.

Pole Dance — це коктейль з танцю, акробатики та акторської майстерності. Це синтез грації і гнучкості, сили і витривалості, координації рухів. Тривалість 50 хв.

Teen’s Gym — тренування, яке поєднує аеробні та анаеробні навантаження. Направлене на розвиток загальної витривалості, сили, координації та спритності. Тривалість 50 хв.

спортивний клуб олімп полтава, фітнес клуб

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up