Зона єдиноборств

Якщо Ви любите спорт і активний спосіб життя, хочете мати здорове, сильне та красиве тіло, набути впевненості у своїх силах, навчитися захищати себе та своїх близьких – приходьте у фітнес-клуб Олімп.

Невід’ємною частиною тренажерного залу є зона єдиноборств. У зоні єдиноборств для любителів спарингів є у наявності борцівські мати. Відпрацювати удари можна на грушах та на розтяжках. Можна скористатися амуніцією: шоломами, накладками, рукавичками і лапами.

Новачкам у зоні єдиноборств може надати свою допомогу персональний тренер. Наш фітнес-клуб надає Вам на вибір такі напрямки єдиноборств як: бокс, кікбоксинг, тайський бокс. Заняття боксом – це перемога над собою, це розвиток впевненості у собі, це азарт. Вже після першого місяця тренувань Ви будете себе добре і впевнено почувати на вулиці і у будь-яких стресових ситуаціях. Тренування з боксу дозволяють розвивати дихальну і серцево-судинну систему та підходять будь-якій людині. З точки зору фізичної підготовки, активні тренування боксом допомагають сформувати красиве тіло, розвинені м’язи і отримати повноцінне аеробне навантаження. Підвищена витривалість, вміння швидко пересуватися, стійкий вестибулярний апарат – корисні бонуси від регулярних занять боксом.

Кікбоксинг (від англ. «Kick» – бити ногою і «boxing» – бокс), являє собою гармонійний сплав класичного англійського боксу і східних єдиноборств. Цей вид єдиноборства зародився у середині 70-х років практично одночасно в США і Західній Європі. Трохи пізніше в кікбоксинг були додані елементи техніки з тхеквондо та тайського боксу. З тих пір, кікбоксинг став і до сьогодні є тим бойовим мистецтвом, яке найвдаліше об’єднало багатовікові традиції і досвід Заходу і Сходу. Кікбоксинг, в якому поєднується традиційний бокс і японське бойове мистецтво – не тільки чарівне видовище і безсумнівна користь для здоров’я спортсмена. Перш за все – це тренування духу, навчання мистецтву перемагати і завжди досягати поставленої мети.

Тайський бокс (муай-тай), бойове мистецтво Таїланду. Одне зі значень слова «тай» – вільний, тому назву цього бойового мистецтва можна перекласти і як «вільний бій». Поєдинки у тайському боксі ведуться в повний контакт за дуже жорсткими правилами. Основу муай-тай становить ударна

техніка. Удари наносяться на всіх рівнях: у голову і по корпусу, руками і ногами, ліктями та колінами. Захвати та кидки грають другорядну роль. В муай-тай культивується також прикладна техніка: робота з колючо-ріжучою зброєю, різними видами кинджалів, палицями, метальними ножами та ін. Уряд Таїланду всіляко сприяє розвитку муай-тай та виділяє для цього чималі кошти. У даний час тайський бій популярний далеко за межами країни.

Ми пропонуємо заняття єдиноборствами як у колективі, так і за індивідуальною програмою. Класи ведуть професійні тренери, які допоможуть опанувати техніками сучасного бою, розкрити усі можливості свого тіла, навчитися прийомам самозахисту, та знайти істину свободу бути самим собою.

спортивний клуб олімп полтава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up